Ανακοινώσεις

Ενημερωτική επιστολή του νέου Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας

Αγαπητοί γονείς,
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, μετά από πραγματοποίηση 3 Γενικών Συνελεύσεων, έχουμε νέο Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας. Το νέο Δ.Σ. ανέλαβε  επίσημα στις 25 Φεβρουαρίου 2019 και με βάση το υπάρχον καταστατικό  έχει διετή θητεία.  Πρόθεση και στόχος μας είναι – με τη δική σας συνδρομή και συνεργασία – να υποστηρίξουμε με κάθε δυνατό τρόπο το έργο που επιτελείται  στο σχολείο προς όφελος των παιδιών μας και να σταθούμε αρωγοί στις προσπάθειες και τα όνειρά τους όπως αυτά πραγματώνονται μέσα στη σχολική κοινότητα.
Το νέο Δ.Σ. αποτελείται από τα παρακάτω μέλη:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 6942533626 dk3oaxd@gmail.com
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΔΟΝΑΚΗΣ 6979666511 donakismakis@gmail.com
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΜΠΙΛΙΜΠΙΝΗ 6937129272 ebilimpi@edlit.auth.gr
ΤΑΜΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ 6976010812 malknik@hotmail.gr
ΤΑΚΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ 6974930204 k9zara@hotmail.com
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ 6976517235 sot_kiriakidou@yahoo.gr
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΑΓΓΕΛΟΥ 6973005930

Βρισκόμαστε στη διάθεσή σας  για οποιοδήποτε ζήτημα ή προβληματισμό αφορά την δράση των παιδιών στο χώρο του σχολείου. Ταυτόχρονα όμως θα θέλαμε να ακούσουμε τις απόψεις και τις προτάσεις σας για εκπαιδευτικές και ψυχαγωγικές δραστηριότητες και εκδηλώσεις  που θα μπορούσαμε να συντονίσουμε και να υλοποιήσουμε.
Κλείνοντας, θα θέλαμε να ζητήσουμε τη συναίνεσή σας προκειμένου να επικοινωνούμε μαζί σας για θέματα που αφορούν τη σχολική ζωή και τη δράση του συλλόγου. Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι τα στοιχεία επικοινωνίας που θα μας παραχωρήσετε θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά και μόνο για τον σκοπό αυτό από τα μέλη του συλλόγου και δεν θα κοινοποιούνται σε κανένα άλλο φυσικό πρόσωπο ή/και φορέα, χωρίς την συναίνεσή σας. Για το λόγω αυτό θα θέλαμε να συμπληρώσετε το απόκομμα, δηλώνοντας τον τρόπο επικοινωνίας που προτιμάτε.
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την συνεργασία.
Φιλικά,
Το Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων