ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Αγαπητοί γονείς,
Οι μαθητές της Γ’ τάξης του σχολείου μας διοργανώνουν έναν αποχαιρετιστήριο χορό στις 30/3 στο THEATRO στο Πάρκο Αλτιναλμάζη. Το πάρτι είναι ανοιχτό σε όλους τους μαθητές του σχολείου! Ο Σύλλογος θέλει να συνδράμει την προσπάθεια την προσπάθεια τους και να τους βοηθήσει να διοργανώσουν ένα πάρτι-ανάμνηση των γυμνασιακών τους χρόνων που θα τους μείνει αξέχαστο. Στην προσπάθεια μας αυτή θα χρειαστούμε τη βοήθειά σας! Προκειμένου να διασφαλίσουμε την ομαλή διεξαγωγή της εκδήλωσης θα θέλαμε νε είμαστε με διακριτικό τρόπο παρόντες ώστε να εξασφαλίσουμε την ασφάλεια των παιδιών μας. Θα χρειαστούμε λίγο από τον χρόνο σας – όσο μπορεί ο καθένας από εσάς να διαθέσει – τη βραδιά του χορού. Για να οργανώσουμε σωστά την εκδήλωση δηλώστε μας τον χρόνο που θα μπορούσατε να αφιερώστε τηλεφωνικά ή με email.
Επίσης αν κάποιος μπορεί να συνεισφέρει στη λαχειοφόρο αγορά που θα διοργανώσουν τα παιδιά με τη βοήθειά μας, η συνεισφορά αυτή είναι πολύτιμη. Τα χρήματα που θα συγκεντρωθούν από τη λαχειοφόρο αγορά  θα χρησιμοποιηθούν από το σχολείο για την βελτίωση της σχολικής ζωής των μαθητών. Ο Σύλλογος έχει ήδη εξασφαλίσει μερικά δώρα αλλά θα ήταν καλό να εμπλουτίσουμε τη λίστα με περισσότερα!
Επικοινωνήστε μαζί μας εφόσον επιθυμείτε να βοηθήσετε για να περάσουμε μια υπέροχη βραδιά με τα παιδιά μας λίγο πριν αφήσουν το αγαπημένο τους σχολείο!
Με εκτίμηση,
Τα μέλη του Δ.Σ. του Συλλόγου